Yabancı Dizi İzleme Siteleri

Yabancı Dizi İzleme Siteleri
Yabancı Dizi İzleme Siteleri

İnternet dizileri yaygınlaşmaya başlayınca dizi izlemek için televizyondan çok belirli miktarlar ödeyerek internet üzerinden hizmet veren platformlara yönelmeye başladık. Yabancı dizi izleme siteleri bizlere kaliteli, reklamsız ve kesintisiz bir hizmet sunuyor. Bu platformlar izlediğiniz dizilere göre sizlere dizi önerileri de sunabiliyor. İşte en iyi yabancı dizi izleme siteleri;


Netflix

Kuşkusuz yabancı dizi izleme siteleri arasında en iyi platform Netflix! Netflix her yerde diyebiliriz. Web, android, ios ve SmartTV gibi cihazlardan kolaylıkla ulaşabiliyoruz. Günümüzde milyonlarca üyesi bulunan Netflix, kendi yapımı olan yabancı dizileri de büyük ilgi görüyor.

Netflix’e nasıl üye olunur?

https://www.netflix.com/tr/ adresine giderek e-posta adresi alanına e-postanızı yazdıktan sonra “Eğlenceye Katıl” diyoruz. Burada 3 adımlı bir aşama bizi bekliyor. Bu aşamalar parolanızı oluşturma, kendinize uygun bir plan seçme ve ödeme yöntemlerinden oluşmaktadır.

Netflix size 30 günlük bir bedava deneme süresi vermektedir. Bu 30 gün boyunca sizden kesinlikle ücret almaz. Memnun kaldığınız durumda aylık olarak belirlediğiniz plan ücreti kadar kartınızdan çekim yapar ve hizmetiniz kesintisiz devam eder.

Netflix Üyelik Paketleri ve Netflix Üyelik Ücreti

TemelStandartÖzel
Aylık Ücret17,99 ₺29,99₺41,99₺
Video KalitesiİyiDaha iyiEn iyi
Çözünürlük720p1080p4K+HDR
Kullanıcı Sayısı124
Netflix Üyelik Paketleri ve Netflix Üyelik Ücreti

BluTV

BluTV 5 senelik kısa bir zamanda adını tüm Türkiye’ ye duyuran bir platformdur. Yabancı dizilerin yanı sıra yerli dizilerin gözdesidir. True Detective, Westworld, Game of Thrones gibi en iyi yabancı dizileri yayınlamaktadır. BluTV’ye android, ios, web ve akıllı tvlerden, ister evden istersek seyahat halinde bile kolaylıkla girip dizileri keyifli ve kaliteli bir şekilde izleyebiliriz.

BluTV’ye Üye Olma ve Üyelik Ücreti

https://www.blutv.com/kayit adresinden kolaylıkla üye olabilirsiniz. BluTV’de birden fazla üyelik seçeneği yok. Ayda sadece 22,90₺ karşılığında yüzlerce diziye erişme imkanını sunmaktadır. Dilediğiniz zaman tek tuşla iptal etmek kolaylığını da veriyor.

Amazon Prime Video

Eylül 2020′ den itibaren Türkiye pazarına iddialı bir şekilde giriş yapan Amazon Prime Video, yabancı dizi izleme siteleri arasında en çok tercih yapılan platformlardan biri olmayı gerçekten hak ediyor. Türkçe dublaj seçenekli yabancı dizilerin günden güne arttığı platformda, kendi yapımları olan yabancı dizileri de Türkçe dublaj seçeneği ile izleyebilirsiniz.

Prime Video üyesi olmanız durumunda https://www.amazon.com.tr/ sitesinden yapacağınız alışverişlerde, indirim, aynı gün veya ertesi gün gibi teslimat gibi kulağa hoş gelen kampanyalardan da yararlanabilirsiniz.

Amazon Prime Video’ya Nasıl Üye Olunur?

Prime Video platformuna üye olmak için öncelikle bir Amazon hesabınızın olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak önce bir Amazon hesabı oluşturun, hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapabilirsiniz. Bu durumda 30 günlük ücretsiz deneme hesabınız başlayacaktır. Ardından aylık 7,90₺ gibi ufak bir rakamla yüzlerde yabancı diziye ulaşabilirsiniz.